Labdarúgás vs. foci

Futball nak, nek hívják Labdarúgás, vagy gyakrabban egyszerűen futball a világ legnagyobb részében. Amerikában a szó futball utal rá amerikai fociFutballA játékosok száma 11 játékos egy csapatonként a pályán bármikor A csapatonként 11 játékos játszik a pályán bármikor, beleértve a kapus őrzőjét is A játék tárgya A játék célja az, hogy pontokat gyűjtsön azáltal, hogy a labdát az ellenfél érintési vonalán túl viszi. (Minden ilyen példányt lenyomva hívják). A pontozás úgy is történik, hogy rúgja a kapuba, úgynevezett Field Goal közé. Gólt szerez. A mező mindkét végén van egy cél. A játék célja az, hogy a labdát az ellenfél góljába tegye. Határidő Négy 15 perces negyed, félidőben a második negyedév után. A játék órája gyakran megáll a játék között. 90 perc. 45 perc a játék minden egyes felére. Adunk hozzá időt, hogy pótoljuk az eltelt időt. Labda Gördülő gömb, amelynek hossza kb. 28 hüvelyk (28 hüvelyk) és körülbelül 22 hüvelyk (56 hüvelyk) kerületén, közepén körülbelül 0,875 font.. Gömb alakú golyó Major League Nemzeti Labdarúgó Liga (NFL) Barclay Premier League (Anglia), La Liga (Spanyolország), Bundesliga (Németország), Serie A (Olaszország), Ligue 1 (Franciaország) Mi az? Az amerikai futball intenzív fizikai agresszióval járó játék, olyan játékosokkal, akiknek sebessége, hatalma és exkluzív képessége van, és sisakot és párnát kell viselniük.. A foci (a legtöbb országban fútbolnak vagy futballnak hívják) a legnépszerűbb sport a világon. A játék célja a gólszerzés azzal, hogy a labdát a kapu mögött a hálóba lökte. Országok USA, Kanada Világszerte Terület Hossz: összesen 120 yard (109,728 méter) (100 yard (91,44 méter) játékteret, két 10 yardos (9,144 méter) végzónával. Szélesség: 48 láb (48,768 méter) Normál-> Érintő vonal (hosszúság): 90 m (100 yd) - 120 m (130 yd); Gólvonal (szélesség): 45 m (50 yd) - 90 m (100 yd) Nemzetközi mérkőzések -> Tapintási vonal (hossz): 100 m (110 yd) - 110 m (120 yd); Gólvonal (szélesség): 64 m (70 yd) - 75 m (80 yd) Jelenlegi világbajnokok Kansas City vezetõi Franciaország Bírók / játékvezetők száma 3–6 játékvezető plusz stand áttekintése 3 játékvezető Helyettesítés Korlátlan 3 játékos játékonként Legmagasabb irányító testület NFL FIFA Játékos méret NFL játékos brandon bankok 70 kg. (155 font) egy ponton 67 kg volt. (149 lbs) a legkönnyebb NFL-lejátszó 2010 óta, míg a legnagyobb NFL-lejátszó 162,3 kg volt (358 lbs.). A legnagyobb visszafutás 122 kg (268 lb) Brandon jacobs volt.. bármely méret. A magasabb játékosok előnyben részesítik a védelmet Védőfelszerelés Sisakra, vállra / mellkasra / védőre, felső lábfederre és szájvédőre van szükség. Sípcsontos sarok, csizma. Főbb versenyek NFL lejátszások Világkupa, UEFA Bajnokok Ligája, FA Kupa, Copa del Rey, DFB Pokal, Coppa Italia, Coupe de France Vegye fel a kapcsolatot a sporttal? Igen; technikailag ütközés sport Igen